Kierunki studiów Zielona Górarodzaje studiów Zielona GóraStudiaStudia biologiczneStudia biotechnologiczneStudia Zielona Góra

Studia biologiczne i biotechnologiczne w Zielonej Górze

Studia biologiczne i biotechnologiczne w Zielonej Górze proponuje Wydział Nauk Biologicznych UZ. Proponowane kierunki to m.in. BIOLOGIA, BIOTECHNOLOGIA. Może kandydatów zainteresować również kierunek interdyscyplinarny: BIOMONITORING I ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM.

Studia biologiczne i biotechnologiczne proponuje kandydatom Uniwersytet Zielonogórski. Ci, którzy pragną zdobyć szeroką wiedzę ogólną z tego zakresu mogą wybrać kierunek biologia. Z kolei zaś kierunek biotechnologia pozwala zdobyć wiedzę z zakresu nauk matematycznych, przyrodniczych, technicznych i humanistycznych. Absolwent kierunku biomonitoring i zarządzanie środowiskiem posiadać będzie wiedzę z zakresu dziedzin podstawowych oraz multidyscyplinarnych dziedzin kierunkowych związanych z ochroną środowiska w Polsce i na świecie.

Kierunki studiów biologicznych w Zielonej Górze 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia biologiczne Zielona Góra. Interesujesz się biologią, genetyką, mikrobiologią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia biologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia