Studia ekonomiczne w Bydgoszczy

Osoby myślące o studiach ekonomicznych w Bydgoszczy mają z czego wybierać: studia w dziedzinie biznesowej prowadzą nie tylko uczelnie państwowe, ale również posiadające bogatą ofertę edukacyjną placówki niepubliczne.

Uczelnie państwowe prowadzące studia w szeroko rozumianej branży finansowej to Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, uczące odpowiednio na kierunkach EKONOMIA i FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ. Możliwości studiowania kierunków ekonomicznych znacznie poszerza oferta uczelni niepublicznych: Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, Wyższej Szkoły Bankowej, Wyższej Szkoły Gospodarki oraz Bydgoskiej Szkoły Wyższej, które prowadzą kierunki takie jak MARKETING CYFROWY, EKONOMIA oraz NIERUCHOMOŚCI I ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI.

Kierunki studiów ekonomicznych w Bydgoszczy

Więcej informacji o kierunkach ekonomicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia ekonomiczne Bydgoszcz. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ekonomiczne w Polsce.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia