Studia informatyczne w Łodzi

Sześć uczelni, dwanaście różnych kierunków – oferta studiów informatycznych w Łodzi jest imponująca. Zobacz, jakie kierunki o profilu informatycznym możesz studiować w trzecim największym mieście w Polsce!

Prym wśród łódzkich uczelni prowadzących studia o profilu informatycznym wiodą ex aequo Uniwersytet Łódzki oraz Politechnika Łódzka, każda umożliwiająca naukę na sześciu różnych kierunkach. Informatyczną ofertę edukacyjną w Łodzi uzupełniają uczelnie niepubliczne, m.in. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności, czy Społeczna Akademia Nauk. Wiele kierunków studiów informatycznych w Łodzi jest bardzo nowoczesna: ANALIZA DANYCH (czyli po angielsku Data Science) oraz GRAFIKA KOMPUTEROWA (PROJEKTOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH) pozwalają przyswoić aktualną wiedzę z dziedziny dynamicznie rozwijających się gałęzi informatyki.

Kierunki studiów informatycznych w Łodzi:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia informatyczne Łódź.

Jeśli interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, sprawdź – studia informatyczne w Polsce.

Sprawdź także inne treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia