Studia informatyczne w Rzeszowie

Studia w dziedzinie szeroko pojętej informatyki cieszą niesłabnącą popularnością. Sprawdź, jakie uczelnie w Rzeszowie umożliwiają podjęcie studiów w tej dynamicznie rozwijającej się branży!

Kierunki informatyczne w Rzeszowie prowadzą zarówno uczelnie państwowe, jak i niepubliczne. Osoby zainteresowane studiami informatycznymi na uczelniach państwowych powinny zaznajomić się z ofertami Politechniki Rzeszowskiej oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego, które prowadzą kierunki INFORMATYKA, INŻYNIERIA I ANALIZA DANYCH oraz INFORMATYKA I EKONOMETRIA.

Możliwości studiowania kierunków informatycznych w Rzeszowie znacznie zwiększa oferta uczelni prywatnych, czyli Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej. Umożliwiają one zdobycie wykształcenia na bardziej wyspecjalizowanych kierunkach, jak np. PROJEKTOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH, KOMUNIKACJA CYFROWA, czy GEOINFORMATYKA.

Kierunki studiów informatycznych w Rzeszowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia informatyczne Rzeszów. Jeśli interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia informatyczne w Polsce.

Czytaj także:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia