Kierunki studiów Rzeszówrodzaje studiów RzeszówStudiaStudia logistyczneStudia Rzeszów

Studia logistyczne w Rzeszowie

Studia logistyczne proponują w Rzeszowie i Politechnika – Wydział Zarządzania PR i Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Na Uniwersytecie Rzeszowskim stosunkowo nową propozycją są studia na kierunku LOGISTYKA W SEKTORZE ROLNO-SPOŻYWCZYM.

Spośród uczelni państwowych w Rzeszowie aż dwie mają w swojej ofercie studia logistyczne. Są to Politechnika Rzeszowska oraz Uniwersytet Rzeszowski. Od lat na wysokim poziomie logistyki uczy również niepaństwowa . Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania. Zachęta do studiowania na tej właśnie uczelni płynie z filmu:

Logistyka w WSIiZ w Rzeszowie

Kierunki studiów logistycznych w Rzeszowie 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Rzeszów. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne.

CZYTAJ TAKŻE:

Logistyka w Siedlcach

Gdzie studiować kierunek logistyka w Siedlcach? Znajdziesz go w ofercie tylko jednej siedleckiej…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Jeden komentarz do “Studia logistyczne w Rzeszowie

  • Mieszkam w mniejszej miejscowości i zastanawiałem się nad studiami w Rzeszowie, ale koszty mieszkania czy dojazdów to dla mnie spory wydatek. Nie chciałem rezygnować z dalszej edukacji, szczególnie, że już od dawna myślałem o logistyce. Zapisałem się na studia online, które znalazłem na stronie WSKZ. Dzięki temu, że mogę uczyć się z dowolnego miejsca nie muszę się przeprowadzać. Dodatkowo mają specjalizacje, którymi się interesowałem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia