Studia psychologiczne w Olsztynie

Kandydaci na studia psychologiczne w Olsztynie musieli dosyć długo czekać na odpowiednią dla siebie propozycję. Ale kierunek psychologia jest już obecny w ofercie, którą przygotował Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Program studiów jest tworzony zgodnie z wymaganiami systemu EuroPsy, co umożliwia przygotowanie do zawodu na najwyższym europejskim poziomie oraz ubieganie się o prestiżowy, międzynarodowy certyfikat świadczący o wysokich kompetencjach profesjonalnych.

Studenci od pierwszych lat studiów poznają warsztat pracy psychologa, rozwijają kompetencje ułatwiające pracę z ludźmi, na zajęciach treningowych i warsztatowych zgłębiają specyfikę kontaktu w relacji pomagania, uczą się prowadzenia diagnozy psychologicznej i różnych form interwencji terapeutycznych.

Kandydaci będą mogli kształcić się w jednym z dwóch zakresów: 

  • Psychologii klinicznej i zdrowia
  • Psychologii wychowawczej i szkolnej.

Kierunki studiów psychologicznych w Olsztynie 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Olsztyn. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Olsztynie:

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia