Kierunki studiówKierunki studiów SzczecinStudia psychologiczneStudia Szczecin

Psychologia w biznesie w Szczecinie

Kandydaci na studia psychologiczne w Szczecinie mogą być również zainteresowani kierunkami, które łączą nauki psychologiczne z innymi dziedzinami nauki. Doskonałym przykładem jest kierunek psychologia w biznesie.

Studia na kierunku psychologia w biznesie proponują kandydatom w Szczecinie dwie uczelnie niepubliczne: Collegium Balticum – Akademia Nauk Stosowanych oraz Uniwersytet WSB Merito Szczecin. Kandydatów może także zainteresować komunikacja i psychologia w biznesie – propozycja, którą przygotował Uniwersytet Szczeciński.

Psychologia w biznesie na Uniwersytecie WSB Merito w Szczecinie

Na kierunku studiów psychologia w biznesie, który prowadzi Uniwersytet WSB Merito w Szczecinie, studenci uczą się m.in. zarządzać ludźmi i zespołami oraz właściwie dobierać kadry, czy też wykorzystywać mechanizmy wywierania wpływu, np. do skutecznych negocjacji i mediacji.

Specjalności:

  • Psychologia komunikacji, negocjacji i mediacji
  • Psychologia menedżera
  • Psychologia rozwoju osobistego
  • Psychologia sprzedaży i marketingu
  • Psychologia zarządzania zasobami ludzkimi
  • Psychologia marketingu i social media

Komunikacja i psychologia w biznesie na Uniwersytecie Szczecińskim

Studia na kierunku komunikacja i psychologia w biznesie, które ma w swojej ofercie Uniwersytet Szczeciński, łączą aspekty psychologiczne funkcjonowania człowieka z jego aktywnością zawodową, w tym szczególnie biznesową. Studia przygotowują do zrozumienia m.in. zachowań człowieka w pracy i relacjach biznesowych, motywów jego  postępowania, kształtowania relacji międzyludzkich, roli emocji w podejmowania decyzji, a następnie wykorzystywania tej wiedzy w usprawnianiu działania podmiotów biznesowych (oraz innych organizacji), wpływania na postawy pracowników, kształtowania klimatu i kultury organizacyjnej, czy doskonalenia komunikacji i działań marketingowych.

Perspektywy zawodowe – absolwenci znajdą pracę w:

  • obszarach HR jako specjaliści,
  • agencjach reklamy i marketingu jako specjaliści
  • firmach kreowania wizerunku,
  • organizacjach jako trenerzy biznesu.

Dowiedz się więcej o kierunkach studiów, korzystając z informacji przygotowanych przez prowadzące je uczelnie:

Kierunek psychologia w biznesie w Szczecinie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Szczecin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

Czytaj również:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia