Studia techniczne w Łodzi

Jeśli interesują Cię techniczne kierunki studiów w Łodzi, to najwięcej propozycji z tego zakresu ma w swojej ofercie największa uczelnia techniczna w regionie – Politechnika Łódzka. Studia techniczne na Politechnice Łódzkiej są bardzo zróżnicowane i każdy kandydat z pewnością znajdzie tu coś ciekawego dla siebie i umożliwi realizację pasji i zainteresowań.

Politechnika Łódzka proponuje m.in. takie rekrutacyjne przeboje, jak NANOTECHNOLOGIA, MECHATRONIKA, AUTOMATYKA I ROBOTYKA, ENERGETYKA, BUDOWNICTWO, czy ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA. Studia techniczne mają swojej ofercie również łódzkie uczelnie niepubliczne. Dobrymi przykładami mogą być tu TRANSPORT (AHE – Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi), czy ARCHITEKTURA (Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi).

Kierunki studiów technicznych w Łodzi:

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Łódź. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Łódź.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Łodzi.

Sprawdź także inne treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia