Kierunki studiówKierunki studiów ŁódźStudia biologiczneStudia ŁódźStudia przyrodnicze

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego 2024

Biologia, ekomiasto, mikrobiologia, ochrona środowiska – to tylko wybrane kierunki studiów w Łodzi, które ma w swojej najnowszej ofercie Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego. Dowiedz się więcej o Uczelni i kierunkach prowadzonych na Wydziale. Sprawdź aktualne informacje dotyczące rekrutacji na studia rozpoczynające się w nowym roku akademickim.

Warto poznać ofertę, zanim ostatecznie zdecydujesz się na któryś z kierunków. Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego przygotował dla kandydatów studia stacjonarne oraz niestacjonarne.

Studia stacjonarne I stopnia

Studia niestacjonarne I stopnia

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ jest największym wydziałem biologicznym w Polsce, prowadzącym na poziomie europejskim badania w zakresie wszystkich dyscyplin w dziedzinie nauk biologicznych.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia biologiczne Łódź. Interesujesz się biologią, genetyką, mikrobiologią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia biologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Łodzi.

Sprawdź także treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia