Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, rekrutacja, kierunki studiów

Studia prawnicze należą od lat do jednych z chętniej wybieranych przez kandydatów kierunków studiów. Podobnie jest w Katowicach. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie propozycje dla przyszłych studentów przygotował Uniwersytet Śląski.

Ofertę studiów na kierunkach prawniczych przygotował dla kandydatów Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Jeśli jesteście po maturze i chcecie podjąć studia właśnie w tym obszarze to warto wiedzieć, że Wydział przygotował dla Was trzy atrakcyjne propozycje. Są wśród nich studia na kierunku prawo, realizowane jako studia jednolite magisterskie oraz studia licencjackie na kierunkach administracja oraz przedsiębiorczość. Ten ostatni jest ciekawym połączeniem wiedzy prawniczej z ekonomiczną. Na kierunku administracja do wyboru są dwie specjalności: administracja ogólna oraz bezpieczeństwo wewnętrzne.

Lista kierunki studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego

studia I stopnia i studia jednolite magisterskie

Uniwersytet Śląski w Katowicach jest jedną z największych uczelni w Polsce. Kształci obecnie blisko 35 000 studentów, słuchaczy studiów podyplomowych i doktorantów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Sprawdź sam, jak wiele do zaoferowania ma uczelnia swoim przyszłym studentom w swoich kampusach w Katowicach, Cieszynie, Chorzowie i Sosnowcu – Uniwersytet Śląski. Uczelnia systematycznie rozwija ofertę dydaktyczną. Rokrocznie uruchamiane są kierunki i specjalności odpowiadające najnowszym trendom nauki i oczekiwaniom rynku pracy oraz pozwalające na pielęgnowanie indywidualnych zainteresowań studentów.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze Katowice. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia