Kierunki studiówKierunki studiów SzczecinStudia SzczecinUczelnieUczelnie niepubliczneUczelnie Szczecin

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie, rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie jest Wydziałem Ekonomicznym Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, należy więc do największej grupy prywatnych uczelni w Polsce. Uczelnie wchodzące w skład grupy szczycą się wysokim poziomem zadowolenia studentów dzięki organizacji zajęć umożliwiającej jednoczesne łączenie pracy oraz studiów.

Z oferty Wyższych Szkół Bankowych skorzystało już ponad 400 000 studentów z całej Polski. Szczecińska WSB oferuje studia licencjacki, inżynierskie, magisterskie jednolite oraz tylko II stopnia, II stopnia z podyplomowymi, same podyplomowe, a nawet MBA. Większość kierunków jest prowadzona w zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym, a niektóre nawet w hybrydowym lub online, oferta jest więc bardzo bogata!

Poniżej prezentujemy aktualną informację o kierunkach studiów na WSB w Szczecinie. Warto wiedzieć, że każdy z kierunków umożliwia także wybór specjalności. Tych jest na WSB sporo.

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia II stopnia z podyplomowymi:

Studia podyplomowe:

WSB w Szczecinie posiada bardzo bogatą ofertę kierunków studiów podyplomowych. Sprawdź ofertę tutaj.

Studia MBA:

Te elitarne studia mają na celu wykształcenie umiejętności strategicznego spojrzenia na stan oraz funkcjonowanie przedsiębiorstwa i kształtowanie postawy lidera. Zajęcia prowadzone są w języku polskim w soboty i niedziele, średnio raz w miesiącu. Studia trwają dwa lata i prowadzone są w trybie modułowym. Więcej informacji o programie MBA na WSB w Szczecinie można znaleźć tutaj.

Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia