Zarządzanie inżynierskie – studia w Gdańsku

Studia na kierunku zarządzanie inżynierskie to studia zdecydowanie przyszłościowe. Połączenie kompetencji inżynierskich oraz wiedzy o procesach zarządzania to prosta ścieżka do zdobycia dobrej pracy. Studia w Trójmieście proponuje Politechnika Gdańska.

Zarządzanie inżynierskie na Politechnice Gdańskiej to unikatowy kierunek studiów, który w skali całego kraju prowadzony jest wyłącznie przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Studia są połączeniem wiedzy w zakresie nauk społecznych i ekonomicznych, jak i ścisłych oraz technicznych. Jeśli doda się do tego umiejętność zarządzania projektami i wykorzystywania narzędzi informatycznych, absolwent uzyskuje wszechstronne zdolności dające duże możliwości na rynku pracy.

Perspektywy zawodowe

  • Analiza i projektowanie procesów w różnych typach organizacji.
  • Inżynieria jakości.
  • Zarządzanie bezpieczeństwem, zarządzanie projektami.
  • Ergonomia procesów.
  • Zastosowania zaawansowanych technologii informatycznych.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia zarządzanie Gdańsk. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku .

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia