Kierunki studiówKierunki studiów GdańskStudia GdańskStudia z zarządzania

Zarządzanie inżynierskie – studia w Gdańsku

Studia na kierunku zarządzanie inżynierskie to studia zdecydowanie przyszłościowe. Połączenie kompetencji inżynierskich oraz wiedzy o procesach zarządzania to prosta ścieżka do zdobycia dobrej pracy. Studia w Trójmieście proponuje Politechnika Gdańska.

Zarządzanie inżynierskie na Politechnice Gdańskiej to unikatowy kierunek studiów, który w skali całego kraju prowadzony jest wyłącznie przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Studia są połączeniem wiedzy w zakresie nauk społecznych i ekonomicznych, jak i ścisłych oraz technicznych. Jeśli doda się do tego umiejętność zarządzania projektami i wykorzystywania narzędzi informatycznych, absolwent uzyskuje wszechstronne zdolności dające duże możliwości na rynku pracy.

Perspektywy zawodowe:

  • Analiza i projektowanie procesów w różnych typach organizacji;
  • Inżynieria jakości;
  • Zarządzanie bezpieczeństwem, zarządzanie projektami;
  • Ergonomia procesów;
  • Zastosowania zaawansowanych technologii informatycznych.

Odwiedź stronę PG

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Gdańsk. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku .

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia