Kierunki studiów SłupsknewStudia prawniczeStudia SłupskStudia społeczne

Administracja w Słupsku

Studia na kierunku administracja pozwalają zdobyć wiedzę oraz umiejętności z zakresu ustroju i kompetencji administracji.

Kierunek studiów administracja, który ma w swojej ofercie Uniwersytet Pomorski w Słupsku, pozwala zrozumieć jak działa administracja i w oparciu o jakie przepisy. Osoba z takim wykształceniem potrzebna jest w każdej firmie!

Student administracji poznaje mechanizmy tworzenia i egzekwowania aktów prawnych i potrafi tę wiedzę praktycznie zastosować. Uczy się analizować podstawowe zjawiska ekonomiczne i procesy społeczno-ekonomiczne. Poznaje zasady organizacji i zarządzania podmiotami gospodarczymi. Jest przygotowany do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

W administracji publicznej w naszym kraju zatrudnionych jest ponad 3 miliony osób. Jest to jedna z największych branży w Polsce. Praca w administracji jest stabilna, stosunkowo dobrze płatna, pełna wyzwań i dająca dużo satysfakcji.

Perspektywy zawodowe:

  • biura,
  • urzędy miast, gmin czy starostw,
  • szkoły,
  • firmy prywatne,
  • policja,
  • sądy i prokuratury.

Kierunek administracja w Słupsku

Więcej informacji o kierunkach prawniczych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze Gdańsk. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia