Kierunki studiówKierunki studiów KoszalinStudia KoszalinStudia społeczne

Bezpieczeństwo wewnętrzne w Koszalinie

Wiążesz swoją przyszłą pracę zawodową z bezpieczeństwem wewnętrznym? Sprawdź, gdzie w Koszalinie możesz podjąć studia na tym kierunku!

Kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne proponuje kandydatom na studia w Koszalinie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Wydział Nauk Społecznych w Koszalinie).

Bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Koszalinie

W planie studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, prowadzonych przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Koszalinie, zawartych jest wiele godzin zajęć terenowych, zaplanowanych do zrealizowania w celu pozyskania cennego doświadczenia, koniecznego do zdobycia efektów uczenia się. Studia kierowane są dla osób chcących pracować w strukturach zajmujących się przeciwdziałaniem zagrożeń występujących wewnątrz państwa.

W obecnych, niepewnych czasach istnieje potrzeba kształcenia specjalistów ds. bezpieczeństwa kraju, dlatego oferta Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa skupia się na edukowaniu w tym obszarze. Nauka opiera się na podstawowej wiedzy oraz treściach specjalnościowych. Ponadto w Uczelni funkcjonuje Akademickie Biuro Karier, które organizuje liczne kursy i szkolenia dokształcające w różnych dziedzinach wiedzy, w tym również o bezpieczeństwie Kraju.

Przedmioty podstawowe i kierunkowe:

  • Podstawy bezpieczeństwa państwa;
  • Kryminologia z elementami kryminalistyki;
  • Bezpieczeństwo w komunikacji powszechnej i transporcie;
  • Ochrona osób, mienia, obiektów i obszarów;
  • Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych;
  • Zorganizowana przestępczość gospodarcza.

Specjalność:

Kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne w Koszalinie

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Koszalin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Koszalinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Koszalinie:

Studia w Koszalinie

Kierunki studiów w Koszalinie

Rekrutacja na studia w Koszalinie

Uczelnie Koszalin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia