Drzwi otwarte na uczelniach 2022NoweStudia PoznańStudia sportowe

Drzwi Otwarte Online AWF w Poznaniu

W sobotę 19 marca Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu zaprasza wszystkich zainteresowanych studiami na AWF na Drzwi Otwarte Online Uczelni!

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu organizuje spotkanie dla kandydatów na studia pod hasłem – Ruszaj na AWF!

Z powodu pandemii po raz kolejny Uczelnia zdecydowała się zorganizować wydarzenie w formule online.

Dlaczego warto studiować w AWF Poznań? O tym rozmawiać będą wykładowcy i studenci, przybliżając każdy z prowadzonych w Akademii kierunków studiów. Opowiedzą o przedmiotach, praktykach, specjalizacjach trenerskich, które można zdobyć na studiach, współpracy z przyszłymi pracodawcami. Dowiesz się także, dlaczego zdecydowali się studiować dany kierunek, jakie możliwości daje uczelnia, jakie są najciekawsze zajęcia zdaniem studentów i jak wyglądają zajęcia sportowe.

Nie zabraknie pytań o obozy letnie w Ośrodku Dydaktyczno-Socjalnym AWF Poznań w Chycinie, możliwości wyjazdu za granicę w ramach Erasmusa+, akademiki czy życie studenckie. Drzwi Otwarte będą także okazją do zdobycia informacji o terminach i zasadach rekrutacji oraz poznania miejsc, w których na co dzień odbywają się zajęcia. Chcesz wiedzieć, jak wygląda sala do tańca, nowoczesna siłownia czy sale dydaktyczne? Koniecznie dołącz do wydarzenia!

AWF Poznań kształci na siedmiu kierunkach: Wychowaniu fizycznym, Sporcie, Fizjoterapii, Dietetyce, Turystyce i rekreacji, Tańcu w kulturze fizycznej oraz na Neurobiologii (tylko na drugim stopniu). Oferta jest nieustannie modyfikowana, by odpowiadać na aktualne trendy i potrzeby przyszłych pracodawców. Podczas spotkania zaprezentowana zostanie również oferta filii w Gorzowie Wielkopolskim.

KIEDY?
19 marca br. (sobota), od godz. 12.00.

GDZIE?
Transmisja na żywo odbędzie się na wydarzeniu „Ruszaj na AWF! Drzwi Otwarte online 19 marcana Facebooku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AWF W POZNANIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia