Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia ścisłeStudia Warszawa

Europejskie studia optyki okularowej i optometrii w Warszawie

Myślisz o tym, by w przyszłości pracować w zawodzie optometrysty lub optyka okularowego? Dowiedz się więcej o kierunku europejskie studia optyki okularowej i optometrii w Warszawie.

Studia na kierunku europejskie studia optyki okularowej i optometrii ma w swojej ofercie Uniwersytet Warszawski (Wydział Fizyki UW).

Celem studiów I stopnia o profilu praktycznym jest przekazanie studentom wiedzy w zakresie podstaw fizyki, matematyki, biologii, chemii, medycyny i technologii informatycznych i wykształcenie u nich umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu optyka okularowego i optometrysty.

A jak wyglądają perspektywy zawodowe po tych studiach? Absolwent jest przygotowany do samodzielnego prowadzenia warsztatu okularowego i gabinetu optometrycznego oraz współdziałania z ortoptystką w zakresie rehabilitacji wad widzenia obuocznego i z lekarzem specjalistą w przypadku rozpoznania lub podejrzenia schorzeń organicznych. Absolwent jest przygotowany do upowszechniania w społeczeństwie wiedzy na temat profilaktyki i higieny narządu wzroku. Absolwent jest także przygotowany do kontynuacji kształcenia na trzysemestralnych studiach optometria, drugiego stopnia.

Strona kierunku: EUROPEJSKIE STUDIA OPTYKI OKULAROWEJ I OPTOMETRII , Uniwersytet Warszawski

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia ścisłe Warszawa. Interesujesz się matematyką, fizyką a może astronomią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ścisłe w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia