InformatoryInspiracjeMaturarekrutacja 2023Rekrutacja na studiaStudia medyczne

Informator dla maturzystów o studiach medycznych w Polsce

Akademickie Centrum Informacyjne i zarazem wydawca portalu uczelnie.info.pl przygotowało “Informator Maturzysty. Studia medyczne 2023/2024”. Celem tej publikacji jest zaprezentowanie oferty polskich uczelni w zakresie studiów medycznych i z zakresu nauk o zdrowiu.

Studia medyczne od lat należą do najpopularniejszych wśród kandydatów. Rekordy zainteresowania biją takie kierunki jak kierunek lekarski, czy kierunek lekarsko-dentystyczny. Jeśli jesteś maturzystką/maturzystą i chcesz zapoznać się z propozycjami polskich uczelni z tego zakresu, to nasz internetowy informator może się okazać przydatny w podjęciu decyzji o tym, co studiować, który kierunek studiów wybrać.

W informatorze znaleźć można krótkie charakterystyki kierunków medycznych. Jest też wykaz uczelni, które mają dany kierunek w swojej ofercie. Dla maturzystów ważną informacją są zawsze zasady rekrutacji. Również i te, szczególnie w przypadku uczelni państwowych, można poznać w opublikowanych materiałach.

Tekst publikacji Informator Maturzysty. Studia medyczne 2023/2024

Informator, poza treścią ogólną dotyczącą studiów medycznych, podzielony jest na części odpowiadające administracyjnemu podziałowi kraju na województwa. W ich ramach prezentowana jest oferta poszczególnych uczelni w zakresie studiów I stopnia i studiów jednolitych magisterskich.

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać różne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia