Inżynieria zarządzania w Szczecinie

Wybierasz się na studia techniczne w Szczecinie? Dowiedz się więcej o kierunku inżynieria zarządzania, który łączy nauki techniczne z wiedzą i umiejętnościami z zakresu nauk o zarządzaniu.

Kierunek inżynieria zarządzania proponuje kandydatom Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie.

Studia na kierunku inżynieria zarządzania prowadzi Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie (WSB)

Na studiach inżynieria zarządzania, proponowanych przez WSB w Szczecinie, nauczysz się dokonywać pomiarów, obliczeń inżynierskich oraz analizy wyników.

Będziesz wykorzystywać narzędzia informatyczne oraz komputerowe metody wspomagania projektowania i modelowania procesów przy użyciu takich programów, jak AutoCAD, SAP, Comarch ERP, ARIS, Statistica, Systems2win. Nauczysz się również dokonywać wstępnej analizy ekonomicznej podejmowanych działań inżynierskich oraz jak efektywnie pracować w zespole i rozwijać umiejętności interpersonalne oraz kompetencje z obszaru organizacji i zarządzania.

Specjalności:

  • Inżynieria bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska,
  • Inżynieria zarządzania jakością w produkcji i usługach,
  • Inżynieria zarządzania procesami produkcyjnymi.

Uczelnie prowadzące kierunek inżynieria zarządzania w Szczecinie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Szczecin. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Szczecin.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia