Kierunki studiów Bydgoszczrekrutacja 2024Rekrutacja BydgoszczRekrutacja na studiaStudia BydgoszczUczelnieUczelnie Bydgoszcz

Kierunki studiów 2024 – Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

Już wiadomo, na które kierunki studiów rekrutować będzie kandydatów Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na rok akademicki 2024/25.

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu ma w swojej ofercie studia licencjackie, magisterskie, jednolite oraz podyplomowe. Jak wskazuje nazwa uczelni, oferta WSNoZ szczególnie zainteresuje osoby zainteresowane zdobyciem kompetencji w zakresie nauk związanych ze zdrowiem.

Siedziba uczelni znajduje się w stale modernizowanym, wyposażonym w nowoczesny specjalistyczny sprzęt budynku. Szczególnie istotną częścią studiów na WSNoZ jest praktyka, której studenci nabywają nie tylko w pracowni anatomii i fizjologii i laboratorium chemicznym na terenie uczelni, ale również w murach współpracowników uczelni: najlepszymi bydgoskimi szpitalami, specjalistycznymi laboratoriami i przychodniami.

Lista kierunków 2024 – Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

  • FIZJOTERAPIA
  • KOSMETOLOGIA
  • PIELĘGNIARSTWO

Zestawienie zamieszczone powyżej nie wyczerpuje całości informacji. Na wielu kierunkach są do wyboru ciekawe specjalności. Uczelnie prowadzi również studia II stopnia oraz studia podyplomowe. Szczegóły znaleźć można na: https://wsnoz.pl/pl/

Czytaj również

Ekonomia w Bydgoszczy

Interesują Cię studia ekonomiczne w Bydgoszczy? Chcesz wybrać kierunek ekonomia? Sprawdź, które…

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Udostępnij

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia