Kierunki studiów WarszawaNowerekrutacja 2023Rekrutacja na studiaRekrutacja WarszawaStudia Warszawa

Kierunki studiów 2023 – Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie

Rekrutacja na studia wciąż trwa! Sprawdź, na które kierunki studiów rekrutuje kandydatów Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie na nowy rok akademicki 2023/24.

Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki jest uczelnią niepaństwową powstałą w 1997 r. z uprawnieniami wyższej uczelni państwowej nadanymi przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (poz. 124 w rej.).

Kształcenie w WSSMiA prowadzone jest na podstawie ponad 20-letniego doświadczenia we współpracy ze środowiskiem naukowym, biznesowym, politycznym, oraz międzynarodowym tak, aby Absolwenci po ukończeniu studiów uzyskali niezbędną wiedzę, oraz umiejętności pozwalające na rozwój kariery zawodowej zarówno w Polsce, jak i za granicą. Programy studiów dostosowane są do najnowszych wydarzeń i wymogów rynku pracy, gwarantując uzyskanie praktycznego wykształcenia, czy też podniesienia dotychczasowych kwalifikacji.

Uczelnia prowadzi kształcenie na studiach I stopnia (licencjackie) i II stopnia (uzupełniające magisterskie) na kierunku politologia o wielu atrakcyjnych specjalnościach, takich jak między innymi Administracja rządowa i samorządowa, Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe, Doradztwo personalne i zarządzanie personelem, Ekonomia menadżerska, czy Dyplomacja i stosunki międzynarodowe.

Lista kierunków 2023 – Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie

  • ADMINISTRACJA RZĄDOWA I SAMORZĄDOWA
  • BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE I MIĘDZYNARODOWE
  • DORADZTWO PERSONALNE I ZARZĄDZANIE PERSONELEM
  • DYPLOMACJA I STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE
  • EKONOMIA MENEDŻERSKA

Zestawienie zamieszczone powyżej nie wyczerpuje całości informacji. Uczelnie prowadzi również studia II stopnia oraz studia podyplomowe. Szczegóły znaleźć można na: wssmia.edu.pl/

Czytaj również

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie i woj. mazowieckim:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia