Drzwi otwarte na uczelniach 2024Nowerekrutacja 2024Rekrutacja WarszawaStudia techniczneStudia Warszawa

Politechnika Warszawska – Drzwi Otwarte 2024

Stanowiska Wydziałów, projekty kół naukowych, prezentacje o rekrutacji, zwiedzanie Uczelni, rozmowy – 25 maja 2024 roku Politechnika Warszawska zaprasza na Drzwi Otwarte!

Politechnika Warszawska w sobotę 25 maja 2024 roku w godz. 10:00 – 15:00 zaprasza na Drzwi Otwarte Uczelni!

Najważniejszym miejscem tego dnia będzie Gmach Główny (pl. Politechniki 1). To tam w Dużej Auli pojawią się stoiska wszystkich politechnicznych Wydziałów oraz działów zajmujących się rekrutacją. Będzie można porozmawiać ze studentami, doktorantami i pracownikami o studiach i studiowaniu, zadać pytania o kierunki, zasady rekrutacji, akademiki… Na stanowiskach czekać będą oczywiście ulotki i… niespodzianki. 

W Małej Auli (II piętro, sala 237) odbędą się prezentacje o rekrutacji na studia. 

Przed Gmachem Głównym pojawią się koła naukowe PW ze swoimi projektami. Studenci podzielą się wiedzą, pochwalą swoimi osiągnięciami i opowiedzą, jak wygląda prowadząca do nich droga. 

Drzwi do swoich sal, laboratoriów i pracowni otworzą także Wydziały PW. Dzięki temu będzie można bliżej i lepiej poznać miejsca, ludzi i oczywiście kierunki studiów. 

Politechnika Warszawska jest uczelnią, która od lat kształci kolejne pokolenia inżynierów i nie tylko inżynierów oraz prowadzi ważne badania, głównie z obszaru nauk technicznych. Naszą największą dumą są ludzie – studenci, doktoranci, pracownicy, absolwenci – kreatywni, zaangażowani, pełni pasji, realizujący wyjątkowe projekty, odnoszący sukcesy, otwarci na potrzeby społeczeństwa i gotowi sprostać wyzwaniom współczesności.

Politechnika Warszawska

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz na stronie Uczelni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: POLITECHNIKA WARSZAWSKA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE – Drzwi otwarte / dni otwarte na uczelniach 2024:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia