Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia PoznańStudia prawnicze

Prawo – Uniwersytet WSB Merito Poznań

Studia proponowane na Uniwersytecie WSB Merito Poznań na kierunku prawo to studia jednolite magisterskie. Ich ważnym celem jest przygotowanie absolwentów do egzaminu na aplikacje prawnicze.

Jak zapewnia Uczelnia na studiach na kierunku prawo poznasz “nie tylko prawo zapisane w aktach prawnych i omawiane w literaturze prawniczej, ale także “prawo w działaniu” – dzięki symulacjom rozpraw, wizytach w sądach i stałemu kontaktowi z wykładowcami z bogatym doświadczeniem praktycznym.”

Na studiach dowiesz się, jak interpretować regulacje prawne dotyczące ochrony konkurencji i konsumenta, ochrony patentowej, ochrony danych osobowych, ochrony środowiska. Nauczysz się stosować przepisy prawa handlowego i finansowego, w tym postępowania podatkowego, a także prawa pracy, prawa europejskiego oraz międzynarodowego.

Czesne za studia w skali jednego roku to około 8500 zł. To cena orientacyjna, istnieją na uczelni różne sposoby płatności stąd ceny czesnego mogą się różnić od podanej.

Strona kierunku: PRAWO , Uniwersytet WSB Merito Poznań

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze Poznań. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zerknij na stronę studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia