Prawo w biznesie w Bydgoszczy

Studia na kierunku prawo w biznesie to realna szansa na zdobycie specjalistycznej wiedzy z tych obszarów prawa, które mają związek z obrotem gospodarczym. Sprawdzamy, które uczelnie w Bydgoszczy oferują takie studia.

Studia na kierunku prawo w biznesie to studia I stopnia, które w Bydgoszczy oferują dwie uczelnie. Jako pierwsza wprowadziła go do swojej oferty Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy. Z czasem pojawiła się także na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Absolwent prawa w biznesie jest przygotowany do pracy w firmach i instytucjach ich otoczenia oraz podejmowania własnej działalności gospodarczej. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorstw, w których funkcjonują wyspecjalizowane komórki obsługi prawnej, działy organizacyjno-prawne, działy kadr i płac, ale także kancelarii zajmujących się obsługą prawną firm, biura doradztwa prawnego, urzędy administracji państwowej i samorządowej z otoczenia biznesu, organizacje pozarządowe i inne.

Poznaj szczegóły wybierając kierunek i uczelnię z listy poniżej.

Uczelnie prowadzące kierunek prawo w biznesie w Bydgoszczy

Więcej informacji o kierunkach prawniczych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia prawnicze Bydgoszcz. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia