Kierunki studiów PoznańStudia PoznańStudia prawnicze

Prawo – Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu

Podstawowym założeniem kształcenia na studiach prawniczych we WSUS jest gruntowne przygotowanie Absolwentów w zakresie znajomości prawa polskiego i międzynarodowego – zwłaszcza prawa europejskiego.

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza w Poznaniu ma w swojej ofercie studia jednolite magisterskie na kierunku prawo, kształcące przyszłych sędziów, prokuratorów, adwokatów, notariuszy, radców prawnych, a także praktyków prawa międzynarodowego.

Obowiązkowym elementem studiów są praktyki zawodowe odbywane w urzędach administracji państwowej i samorządowej, kancelariach prawniczych, jednostkach organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Kierunek uprawnia do odbycia aplikacji. Ukończenie kierunku Prawo we WSUS uprawnia także do podejmowania studiów doktoranckich na dowolnej uczelni.

Odwiedź stronę Uczelni

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze Poznań. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zerknij na stronę studia prawnicze w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia