Nowerekrutacja 2023Studia ŁódźStudia medyczne

Społeczna Akademia Nauk uruchomi kierunek lekarski

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi informuje, że uruchamia studia jednolite magisterskie na kierunku lekarskim, a pierwsi studenci rozpoczną naukę już w październiku!

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi otrzymała zgodę na prowadzenie kierunku lekarskiego. To kolejna uczelnia wyższa, która w swojej ofercie będzie mieć najbardziej prestiżowy z kierunków medycznych.

Program studiów lekarskich obejmuje takie dziedziny jak anatomia, fizjologia, biochemia, farmakologia, patologia, medycyna rodzinna, pediatria, chirurgia, psychiatria i wiele innych. Studenci na tym kierunku będą mieli możliwość odbywania praktyk klinicznych w szpitalach, klinikach i innych placówkach opieki zdrowotnej. Podczas praktyk studenci mogą zdobywać doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów pod nadzorem doświadczonych lekarzy. 

Otwarcie kierunku lekarskiego jest kolejnym etapem w naszej misji kształcenia przyszłych profesjonalistów z zakresu medycyny. Ten sukces jest wynikiem naszego zaangażowania, wysiłku oraz kompetencji naszego wykwalifikowanego grona nauczycieli akademickich. Naszym celem jest przygotowanie wykwalifikowanych lekarzy, którzy będą w stanie skutecznie pracować w opiece zdrowotnej i wpływać na dobro społeczeństwa. Społeczna Akademia Nauk zawsze dążyła do zapewnienia wysokiej jakości edukacji, a wprowadzenie kierunku lekarskiego stanowi kolejny krok w realizacji tego celu. Jesteśmy dumni, że możemy wnieść nasz wkład w rozwój przyszłych lekarzy, którzy będą mieli znaczący wpływ na opiekę zdrowotną społeczeństwa.  

Społeczna Akademia Nauk

Więcej informacji na stronie Uczelni

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE – Studia medyczne w Polsce:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia