Kierunki studiów KrakównewStudia ekonomiczneStudia Kraków

Strategie rozwoju biznesu w Krakowie

Studia na kierunku strategie rozwoju biznesu to doskonałe połączenie wiedzy ekonomicznej i kompetencji menedżerskich.

Podstawy kształcenia na kierunku studiów strategie rozwoju biznesu, który prowadzi Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, oparte są na wiedzy z zakresu makro i mikroekonomii, prawa, finansów, nauk społecznych, matematyki i statystyki oraz stosunków międzynarodowych.

Studia pozwalają lepiej zrozumieć i interpretować złożoną rzeczywistość gospodarczą oraz dają możliwość implementacji poznanych modeli, metod i technik w praktyce gospodarczej. Grupa przedmiotów do wyboru stanowi element indywidualizacji kształcenia, dając studentowi możliwość doboru przedmiotów zgodnie z zainteresowaniami. 

Program studiów wyróżnia interdyscyplinarność. Poszerzenie problematyki ekonomicznej o przedmioty ukierunkowane na kompetencje menedżerskie przybliża profil absolwenta do potrzeb i wymagań rynku pracy. Przygotowanie z zakresu nauk o zarządzaniu i ekonomii stanowi o możliwości dalszego rozwoju osobistego i realizacji kariery zawodowej. Daje również możliwość kontynuowania nauki na studiach II stopnia i studiach podyplomowych.  

Perspektywy zawodowe:

  • analityk biznesowy,
  • menedżer niższego szczebla / team leader,
  • specjalista ds. audytu wewnętrznego,
  • asystent zarządu,
  • przedsiębiorstwa przemysłowe,
  • firmy deweloperskie,
  • firmy handlowe,
  • banki,
  • firmy konsultingowe,
  • własna działalność gospodarcza.

Kierunek strategie rozwoju biznesu w Krakowie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne w Krakowie. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ekonomiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Chcesz studiować w Krakowie i poznać inne rodzaje studiów? Przejdź do rodzaje studiów Kraków. Może zainteresujesz się informacjami o studiach z zakresu zarządzania lub studiami logistycznymi.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia