Studia biologiczne w Katowicach

Dla zainteresowanych kierunkami biologicznymi w Katowicach najciekawszą ofertę przygotował Uniwersytet Śląski (Wydział Nauk Przyrodniczych UŚ) Uczelnia umożliwia podjęcie studiów na kierunkach BIOLOGIA, BIOTECHNOLOGIA, OCHRONA ŚRODOWISKA.

Kierunek BIOTECHNOLOGIA MEDYCZNA to propozycja Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (Wydział Farmaceutyczny SUM w Sosnowcu). BIOTECHNOLOGIĘ studiować można również na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. O kierunkach biotechnologicznych w dziale studia ścisłe Katowice, a o biotechnologii medycznej na SUM w dziale studia medyczne Katowice.

Kierunki studiów biologicznych w Katowicach

  • BIOTECHNOLOGIA, Politechnika Śląska w Gliwicach
  • BIOLOGIA, Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • BIOTECHNOLOGIA, Uniwersytet Śląski w Katowicach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia biologiczne Katowice. Interesujesz się biologią, genetyką, mikrobiologią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia biologiczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia