Studia ekonomiczne w Kielcach

Chcesz poznać możliwości studiowania na kierunkach ekonomicznych w Kielcach? Sprawdź listę kierunków oferowanych przez kieleckie uczelnie w tym artykule!

Możliwość studiowania na kierunkach ekonomicznych w Kielcach oferuje pięć uczelni: dwie publiczne (Politechnika Świętokrzyska i Uniwersytet Jana Kochanowskiego) oraz trzy niepubliczne – Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych, Społeczna Akademia Nauk i Staropolska Szkoła Wyższa. Kieleckie uczelnie państwowe oferują wysoki poziom edukacji, za który są rozpoznawane na terenie Polski, zaś niepubliczne dodatkowo oferują możliwość studiowania w mniejszych grupach zajęciowych kosztem opłat, które trzeba uiścić za studia.

Studia na oferowanych przez kieleckie uczelnie kierunkach, EKONOMIA, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ oraz MARKETING I BIZNES ELEKTRONICZNY, umożliwiają zdobycie wszechstronnego wykształcenia ekonomicznego, które pozwoli absolwentom pracować na szerokiej gamie stanowisk – od analityka danych finansowych, przez prognozowanie finansowe aż po kierownika grupami pracowników lub menadżera relacjami z klientami.

Kierunki studiów ekonomicznych w Kielcach:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia ekonomiczne w Kielcach.

Chcesz poznać możliwości studiowania na kierunkach ekonomicznych w innych miastach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia