Studia ekonomiczne w Kielcach

Chcesz poznać możliwości studiowania na kierunkach ekonomicznych w Kielcach? Sprawdź listę kierunków oferowanych przez kieleckie uczelnie w tym artykule!

Możliwość studiowania na kierunkach ekonomicznych w Kielcach oferuje pięć uczelni: dwie publiczne (Politechnika Świętokrzyska i Uniwersytet Jana Kochanowskiego) oraz trzy niepubliczne – Akademia Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, Społeczna Akademia Nauk i Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach. Kieleckie uczelnie państwowe oferują wysoki poziom edukacji, za który są rozpoznawane na terenie Polski, zaś niepubliczne dodatkowo oferują możliwość studiowania w mniejszych grupach zajęciowych kosztem opłat, które trzeba uiścić za studia.

Studia na oferowanych przez kieleckie uczelnie kierunkach, EKONOMIA, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ oraz MARKETING I BIZNES ELEKTRONICZNY, umożliwiają zdobycie wszechstronnego wykształcenia ekonomicznego, które pozwoli absolwentom pracować na szerokiej gamie stanowisk – od analityka danych finansowych, przez prognozowanie finansowe aż po kierownika grupami pracowników lub menadżera relacjami z klientami.

Kierunki studiów ekonomicznych w Kielcach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia ekonomiczne Kielce.

Czytaj także:

Chcesz poznać możliwości studiowania na kierunkach ekonomicznych w innych miastach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Kielcach:

Studia w Kielcach

Kierunki studiów w Kielcach

Rekrutacja na studia w Kielcach

Uczelnie Kielce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia