Elektronika i telekomunikacja w Białymstoku

Studia na kierunku elektronika i telekomunikacja to szansa zdobycia wiedzy z zakresu elektroniki, telemetrii i telekomunikacji oraz użytkowych technologii informatycznych stosowanych w tych obszarach. Poznaj propozycję uczelni technicznej w Białymstoku.

Studia proponuje kandydatom Politechnika Białostocka.

Na studiach na kierunku elektronika i telekomunikacja zdobędziesz wiedzę z zakresu elektroniki, telemetrii i telekomunikacji oraz użytkowych technologii informatycznych stosowanych w tych obszarach. Będziesz umieć wykorzystać techniki programowania oraz profesjonalne aplikacje stosowane przy opracowaniu układów elektronicznych i mikroprocesorowych oraz w systemach telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej.

O kierunku tym kierunku pisaliśmy już wcześniej:

Uczelnie prowadzące kierunek elektronika i telekomunikacja w Białymstoku

  • ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA, Politechnika Białostocka

Więcej informacji o kierunkach technicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia techniczne Białystok. Interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia techniczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Białymstoku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Białymstoku:

Studia w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku

Rekrutacja na studia w Białymstoku

Uczelnie Białystok

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia