Studia geograficzne w Warszawie

Studia geograficzne w Warszawie to przede wszystkim oferta Uniwersytetu Warszawskiego (m.in. geografia, geologia stosowana, geologia poszukiwawcza). Kierunki geograficzne proponują również: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Politechnika Warszawska, Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego.

Propozycje studiów geograficznych w Warszawie to domena uczelni państwowych. Oferta dotyczy studiów geodezyjnych, geologicznych oraz coraz popularniejszych studiów z zakresu geoinformatyki. Warto poznać szczegóły dotyczące każdego z kierunków. W tym celu wybierz kierunek i uczelnię z listy poniżej.

Kierunki studiów geograficznych w Warszawie 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia geograficzne Warszawa. Interesujesz się naukami przyrodniczymi w szczególności geografią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz –  studia geograficzne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij


Czytaj więcej: studia w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia