Studia medyczne w Rzeszowie

Dzięki propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego oferta studiów medycznych w Rzeszowie jest prawie tak duża jak w największych ośrodkach akademickich, jak na uniwersytetach medycznych. Propozycja uczelni to między innymi takie kierunki jak: kierunek lekarski, fizjoterapia, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne.

Propozycję studiów medycznych posiada również uczelnia niepubliczna – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Na niej można podjąć naukę na kierunkach np. kosmetologia, pielęgniarstwo – także w języku angielskim, dietetyka..

Kierunki studiów medycznych w Rzeszowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia medyczne Rzeszów. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia