Studia pedagogiczne w Zielonej Górze

Kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, pedagogika to kierunki, które najnowsza oferta Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Zielonogórskiego. Oferta ostatnio wzbogacona została o kierunek resocjalizacja z kryminologią.

W ofercie studiów pedagogicznych w Zielonej Górze obecne są trze najczęściej spotykane kierunki. Dwa z nich mają charakter studiów jednolitych magisterskich: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz pedagogika specjalna. Trzeci z nich to pedagogika. Propozycje studiów pedagogicznych w Zielonej Górze wzbogaciły się o jeszcze jeden kierunek. Nowością jest resocjalizacja z kryminologią. Już sama nazwa wskazuje na jego interdyscyplinarny charakter.

Kierunki studiów pedagogicznych w Zielonej Górze 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia pedagogiczne Zielona Góra. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia