Studia techniczne w Białymstoku

Do studiowania na kierunkach technicznych nie trzeba dzisiaj specjalnie nikogo przekonywać. Ukończenie większości kierunków jest najczęściej gwarancją uzyskania satysfakcjonującej pracy. W stolicy Podlasia oferta studiów technicznych to zdecydowanie domena Politechniki Białostockiej.

Nie wszystkie proponowane przez uczelnię kierunki mają charakter studiów technicznych. Większość oczywiście tak. Sprawdź, jak wygląda aktualna propozycja Politechniki Białostockiej.

Dla osób, które chcą sprawdzić pełną ofertę, którą dla tegorocznych maturzystów przygotowała największa techniczna uczelnia Podlasia, powinni zobaczyć profil na naszym portalu: POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA.

Najpopularniejsze kierunki techniczne to: informatyka, budownictwo oraz automatyka i robotyka. Warto zwrócić jednak uwagę na inne propozycje np: inżynieria meblarstwa, gospodarowanie zasobami i odpadami, inżynieria biomedyczna.

Politechnika Białostocka to największa uczelnia techniczna w regionie północno-wschodniej Polski. Już od ponad 70 lat kształci inżynierów i młodych naukowców, a absolwenci to specjaliści, cenieni na rynku pracy. W Politechnice Białostockiej kształci się blisko 7 000 studentów. Studiują na nowoczesnych kierunkach, których program konsultowany jest z największymi pracodawcami w regionie. Studenci korzystają z nowocześnie wyposażonych laboratoriów, bogatego księgozbioru uczelnianej Biblioteki, lektoratów języków obcych, Centrum Kształcenia Zdalnego oraz Akademickiego Centrum Sportu.

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych – sprawdź studia techniczne Białystok. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: STUDIA TECHNICZNE.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia