Wydział Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Archeologii na Uniwersytecie Warszawskim przygotowuje dla kandydatów co roku ciekawą ofertę studiów. Obejmuje ona zarówno studia stacjonarne jak i niestacjonarne na kierunku archeologia. Warto poznać szczegóły.

Maturzystów zainteresuje przede wszystkim propozycja studiów I stopnia. Na 100-lecie kształcenia archeologów na Uniwersytecie Warszawskim przypadła wielka zmiana programów studiów na tym kierunku i dostosowania go do bardziej nowoczesnych form kształcenia.

Na studiach pierwszego i drugiego stopnia w trybie stacjonarnym studia realizowane są w dwóch wariantach: w języku polskim oraz w języku angielskim. Na kandydatów, którzy chcieliby kontynuować naukę po ukończeniu I stopnia przygotowano również możliwość uzyskania dyplomu magistra w ramch propozycji studiów niestacjonarnych.

Kierunki studiów – Wydział Archeologii Uniwersytet Warszawski

Studia pierwszego stopnia

Stacjonarne

  • Archaeology (Studies in English), stacjonarne, pierwszego stopnia
  • Archeologia, stacjonarne, pierwszego stopnia

Drugiego stopnia

Stacjonarne

  • Archaeology (Studies in English), stacjonarne, drugiego stopnia
  • Archeologia, stacjonarne, drugiego stopnia

Niestacjonarne (zaoczne)

  • Archeologia, niestacjonarne (zaoczne), drugiego stopnia

Zobacz również:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia historyczne Warszawa. Interesujesz się działalnością człowieka w przeszłości i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia historyczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia