Zarządzanie publiczne – Uniwersytet Jagielloński

Zarządzanie publiczne to innowacyjny kierunek studiów, na którym kształcą się przyszli pracownicy instytucji publicznych, przywódcy organizacji pozarządowych, liderzy zespołów i przedsiębiorcy społeczni.

Chcesz pracować w urzędzie gminy lub miasta, ministerstwie lub innym urzędzie administracji publicznej? Nauczysz się jak skutecznie korzystać z instrumentów zarządzania w sektorze publicznym. Chcesz pracować w organizacjach pozarządowych takich jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy Greenpeace? Na studiach poznasz wagę takich inicjatyw i nauczysz się skutecznie działać dla dobra innych ludzi.
Widzisz swoją przyszłość w instytucji Unii Europejskiej? Poznasz specyfikę pracy w międzynarodowych instytucjach publicznych oraz nauczysz się skutecznie działać na szczeblu międzynarodowym i w wymiarze globalnym.
Chcesz realizować własne pomysły i pracować na swój rachunek? Dowiesz się jak można połączyć pasję i własną kreatywność z misją i wrażliwością na innych w społecznie odpowiedzialnej firmie lub innowacyjnym przedsiębiorstwie społecznym.

Poznaj inne propozycje kierunków:

Studia społeczne Kraków
Studia z zarządzania Kraków
Uniwersytet Jagielloński

Materiały: opis kierunku na stronie Uczelni

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia