Kierunki studiów KrakówStudia KrakówStudia społeczneStudia z zarządzania

Zarządzanie publiczne – Uniwersytet Jagielloński

Zarządzanie publiczne to innowacyjny kierunek studiów, na którym kształcą się przyszli pracownicy instytucji publicznych, przywódcy organizacji pozarządowych, liderzy zespołów i przedsiębiorcy społeczni.

Chcesz pracować w urzędzie gminy lub miasta, ministerstwie lub innym urzędzie administracji publicznej? Nauczysz się jak skutecznie korzystać z instrumentów zarządzania w sektorze publicznym. Chcesz pracować w organizacjach pozarządowych takich jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy Greenpeace? Na studiach poznasz wagę takich inicjatyw i nauczysz się skutecznie działać dla dobra innych ludzi.

Widzisz swoją przyszłość w instytucji Unii Europejskiej? Poznasz specyfikę pracy w międzynarodowych instytucjach publicznych oraz nauczysz się skutecznie działać na szczeblu międzynarodowym i w wymiarze globalnym.

Chcesz realizować własne pomysły i pracować na swój rachunek? Dowiesz się jak można połączyć pasję i własną kreatywność z misją i wrażliwością na innych w społecznie odpowiedzialnej firmie lub innowacyjnym przedsiębiorstwie społecznym.

Studia realizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.

Materiały: opis kierunku na stronie Uczelni

Poznaj inne propozycje kierunków: Uniwersytet Jagielloński

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Kraków. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia