Kierunki studiów WarszawaStudia WarszawaStudia z zarządzania

Zarządzanie – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Cechą wyróżniającą absolwentów kierunku zarządzanie w SGGW jest znajomość specyfiki przedsiębiorstw i jednostek gospodarczych funkcjonujących w sferze agrobiznesu.

Studia na kierunku zarządzanie, które ma w swojej ofercie Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Wydział Ekonomiczny SGGW), przekazują wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczącą istoty, prawidłowości i problemów funkcjonowania przedsiębiorstw i instytucji publicznych oraz sposobów skutecznego i efektywnego rozwiązywania tych problemów.

W programie studiów znajdują się m.in. statystyka, nauka o organizacji, finanse przedsiębiorstwa, prawo, mikroekonomia, podstawy makroekonomii, rachunkowość czy marketing. Studenci tego kierunku uczą się także skutecznie komunikować, negocjować oraz pracować w zespole.

Perspektywy zawodowe:

  • przedsiębiorstwa agrobiznesu,
  • handel i usługi,
  • różnego rodzaju agencje konsultingowe,
  • organizacje gospodarcze i samorządowe,
  • szkolnictwo,
  • placówki naukowo-badawcze,
  • zagraniczne i międzynarodowe instytucje związane z agrobiznesem.

Szczegółowe informacje o tym kierunku znajdziesz na stronie SGGW.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie Warszawa. Interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia