Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi – Dni Otwarte

Marzysz o studiach na ASP w Łodzi? Planujesz wziąć udział w rekrutacji? Koniecznie skorzystaj z Dni Otwartych, które w tym roku odbędą się w dniach 21-23 marca!

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi w dniach 21-23 marca 2023 roku zaprasza na Dni Otwarte, które przez pierwsze dwa dni będą miały formę stacjonarną, a trzeciego dnia będą dostępne dla wszystkich online:

  • 21-22.03 (wtorek-środa): Dni Otwarte w formie stacjonarnej
  • 23.03 (czwartek) Dni Otwarte on-line.

W programie wydarzenia:

Spotkania z pedagogami wszystkich kierunków
Wymagania egzaminacyjne są różne – zależne od kierunku studiów. Podczas Dni Otwartych będziecie mieli szansę spotkać się z przedstawicielami każdego z nich. Dowiecie się, co konkretnie powinno się znaleźć w Waszej teczce (portfolio) i jakie wymagania stawiane są kandydatom. Będziecie mogli lepiej przygotować się do rekrutacji i oswoić ten proces.

Indywidualne korekty
Zachęcamy również do korzystania z indywidualnych spotkań z nauczycielami akademickimi. Zyskacie możliwość zaprezentowania swoich prac malarskich, rysunkowych czy fotograficznych – i uzyskacie fachową korektę. Proponowane są indywidualne korekty zarówno w formule stacjonarnej, jak i on-line. UWAGA! Na indywidualne spotkania trzeba się zapisać. Przyjmowanie zgłoszeń uruchomione zostanie już wkrótce. Śledźcie na bieżąco informacje na tej stronie.

Wystawy
W czasie Dni Otwartych obejrzycie ważne wystawy, między innymi te prezentujące najlepsze prace studenckie:

  • Wystawa Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne – w budynku głównym ASP w Łodzi będzie można obejrzeć studenckie prace z Wydziału Sztuk Pięknych, prezentowane w ramach najbardziej prestiżowego, posiadającego niebywale długą historię konkursu naszej uczelni.

Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki DLA KANDYDATÓW, gdzie znajdziecie aktualne informacje o kierunkach studiów i zasadach rekrutacji.
(Na podstawie informacji prasowej ASP w Łodzi)

DRZWI OTWARTE NA INNYCH UCZELNIACH:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia