Drzwi otwarte na uczelniach 2023Nowerekrutacja 2023Rekrutacja na studiaRekrutacja WarszawaStudia Warszawa

Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula – 25-30 września

Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula. Zaprojektuj pewną zawodową przyszłość.

W dniach 25-30 września 2023 roku odbędą się kolejne Dni Otwarte Online organizowane przez Grupę Uczelni Vistula.

Marzysz o zdobyciu nowych umiejętności, rozwinięciu pasji i otwarciu drzwi do kariery marzeń? Dołącz 25 września 2023 roku o godz. 16:45 do Dni Otwartych Uczelni Vistula!

 • Poznaj fascynujące kierunki studiów.
 • Dowiedz się o rekrutacji – z nami to proste i zrozumiałe!
 • Otrzymaj zniżkę 30% na pierwszy rok studiów!

Nie czekaj! To idealna okazja, by zrobić pierwszy krok ku swoim marzeniom.
Rezerwuj sobie czas i zapisz się już teraz: ➡️ https://vistula.edu.pl/kandydat/dni-otwarte
Rozpocznij swoją przygodę z wiedzą i karierą razem z nami. Niech 25 września 2023 stanie się dniem, w którym zaczynasz swoją przyszłość! Do zobaczenia!

Atuty Uczelni Vistula

Podczas Dni Otwartych odkryjesz naszą ofertę edukacyjną i zasady rekrutacji. Poznasz atmosferę panującą na uczelniach i spotkasz się z wybitnymi wykładowcami. Dowiesz się, jak wspieramy naszych studentów, czego uczymy i jak uczymy oraz jakie korzyści zyskasz dzięki studiom.

Poznasz atuty Uczelni Vistula, wśród których są:

 • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
 • praktyczny wymiar kształcenia;
 • międzynarodowe akredytacje – CEEMAN, ACCA, PMI GAC, THE ICE, CIMA;
 • doskonała infrastruktura;
 • przyjazna atmosfera;
 • kadra wybitnych wykładowców;
 • współpraca z biznesem;
 • bogaty program stypendialny;
 • unikatowy Program Mentoringu;
 • program Erasmus+.

Dni Otwarte będą też okazją, aby poznać studia w trybie online. Uczelnie Vistula są liderem w nauczaniu przez Internet.

Przyjazna uczelnia

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to uczelnie prostudenckie, gdzie najważniejszy jest student i jego potrzeby rozwoju. Podejmując studia, będziesz uczyć się różnych rzeczy. Najważniejsze jest jednak to, że zyskasz tylko taką wiedzę, która naprawdę będzie ci potrzebna w przyszłości.

W Vistuli studiują młodzi ludzie z ponad 100 krajów. Dzięki międzynarodowej atmosferze poszerzysz horyzonty, nauczysz się otwartości, sprawnej komunikacji z innymi, pracy w zespole i elastyczności.

Poznasz mnóstwo ciekawych ludzi i zbudujesz sieć kontaktów, pamiętając, że to, kogo znasz, jest równie ważne, jak to, co wiesz. Zidentyfikujesz swoje predyspozycje, rozwiniesz talenty i zaprojektujesz plan na pewną zawodową przyszłość.

Dyplom Uczelni Vistula otworzy przed tobą globalne możliwości.

Vistula w czołówce rankingu Perspektywy 2023

W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajęła 5. miejsce wśród najlepszych uczelni niepublicznych Polsce. Uplasowała się też na 2. miejscu wśród uczelni niepublicznych w kategorii Absolwent na rynku pracy. Ten świetny wynik świadczy o tym, że absolwenci uczelni sprawnie rozwijają swoją zawodową karierę i dobrze zarabiają.

Doskonałe notowania mają też poszczególne kierunki studiów Uczelni Vistula. Stosunki międzynarodowe otrzymały najwyższe oceny w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne. Kapituła Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022 wysoko oceniła także Ekonomię, Informatykę, Filologię angielską oraz Finanse i rachunkowość z międzynarodową akredytacją ACCA.

Nowe kierunki

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość i konieczność kształcenia kadr gotowych sprostać nowym wyzwaniom Akademia Finansów i Biznesu uruchamia nowe kierunki studiów. Kandydaci mogą już aplikować na Analitykę biznesu i bezpieczeństwa oraz Logistykę.

Analityka biznesu i bezpieczeństwa to unikatowy kierunek. W trakcie studiów licencjackich studenci zyskają praktyczną wiedzę i kompetencje w obszarze zarządzania z elementami bezpieczeństwa. Nauczą się rozpoznawać zagrożenia i stawiać im czoła.

Nowym kierunkiem w Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest także Logistyka. Korzystne położenie geograficzne Polski sprawia, że prognozy dla logistyki są niezwykle obiecujące, a zawód logistyka jest uważany za profesję przyszłości.

Podwójny dyplom

Wysoki poziom edukacji w Uczelniach Vistula potwierdzają międzynarodowe akredytacje a także

intensywna współpraca z zagranicznymi partnerami. Umowa z London South Bank University (LSBU) oraz Centria University of Applied Sciences w Finlandii daje studentom możliwość uzyskania podwójnego dyplomu z Zarządzania oraz Informatyki. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula współpracuje zaś z B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i Robert Gordon University. Jej studenci mogą zdobyć dyplom aż trzech instytucji.

Jeśli chcesz zaprojektować swoją dobrą przyszłość, sprawdź propozycję Uczelni Vistula i wybierz te webinary, które cię interesują.

Biorąc udział w Dniach Otwartych, zyskasz możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji – 30 proc. zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. 

WIĘCEJ: https://vistula.edu.pl/kandydat/dni-otwarte

CZYTAJ TAKŻE – Rekrutacja na studia:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia