Drzwi otwarte na uczelniach 2024rekrutacja 2024Rekrutacja ToruńStudia Toruń

Dzień na UMK w Toruniu – Drzwi Otwarte

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu w środę 6 marca 2024 roku zaprasza na wydarzenie Dzień na UMK, skierowane do osób zainteresowanych studiowaniem na tej uczelni.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniu 6 marca 2024 roku zaprasza na drzwi otwarte pod hasłem “Dzień na UMK – Stąd trafisz wszędzie!“.

“Stąd trafisz wszędzie!” – to hasło przewodnie Dnia na UMK, czyli drzwi otwartych, w czasie których będzie można dowiedzieć się wszystkiego o rekrutacji na studia, poznać bliżej nasz Uniwersytet i perspektywy, które stwarza, a także ciekawie spędzić czas w kilku strefach tematycznych. Wydarzenie odbędzie się 6 marca w godz. 9:00-15:00 w Auli UMK. Zapisy już trwają.

UMK w Toruniu

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane studiowaniem na UMK oraz takie, które wahają się, jaką ścieżkę edukacji i rozwoju obrać po maturze.

W imprezie mogą uczestniczyć zarówno grupy zorganizowane (klasy szkolne), jak i indywidualni odbiorcy. Aby goście mogli komfortowo i w pełni skorzystać z czekających na nich atrakcji, udział w wydarzeniu podzielony będzie na dwugodzinne tury (wejście co pół godziny od 9:00 do 13:00). Wszystkich chętnych obowiązuje elektroniczna rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Zapisy potrwają do wyczerpania limitu miejsc.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu znajdziesz na stronie UMK.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE – Drzwi otwarte / dni otwarte na uczelniach 2024:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Toruniu:

Studia w Toruniu

Kierunki studiów w Toruniu

Rekrutacja na studia w Toruniu

Uczelnie Toruń

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia