Drzwi otwarte na uczelniach 2023Nowerekrutacja 2023Rekrutacja Zielona GóraStudia Zielona Góra

Dzień Otwarty Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki UZ

Studia w Zielonej Górze? Automatyka i robotyka, biznes elektroniczny, elektrotechnika, informatyka – skorzystaj z okazji do zapoznania się z ofertą WIEA UZ i odwiedź Wydział podczas Dnia Otwartego!

Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na Dzień Otwarty WIEA, który zaplanowany jest na 21 lutego 2023 roku. To największe takie wydarzenie dla uczniów szkół średnich w regionie.

Chcesz poznać kierunki przyszłości – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Z UZ nie ma nudy. Podczas ponad 20 różnych pokazów i wykładów pracownicy Wydziału, studenci i zaprzyjaźnione z Wydziałem firmy opowiedzą o kierunkach; Informatyka, Biznes Elektroniczny, Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika.

Zastanawiasz się jaki kierunek wybrać? Jak dostać po studiach dobrą pracę? A może jesteś ciekaw czego nauczysz się na kierunkach prowadzonych przez WIEA? Odwiedź Wydział w dniu 21.02.2023 r.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja (do dnia 20 stycznia 2023 – liczba miejsc jest ograniczona). Organizatorzy wydarzenia zapraszają nauczycieli i opiekunów uczniów szkół średnich do rejestracji grup.

Szczegóły wydarzenia i link do rejestracji na stronie: wiea.uz.zgora.pl/dzien-otwarty-wydzialu

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia