Lider przemysłu 4.0 – studia podyplomowe w WST w Katowicach

Studia podyplomowe “Lider przemysłu 4.0”, które proponuje Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, mają na celu przekazywanie kompetencji związanych z transformacją cyfrową i optymalnym wspomaganiem działania przedsiębiorstwa.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na atrakcyjne, przyszłościowe studia podyplomowe na kierunku “Lider przemysłu 4.0“.

Celem studiów jest nabycie kompetencji związanych z transformacją cyfrową. Poznanie zakresu zmiany i narzędzi związanych z badaniem gotowości cyfrowej jak również określenia obszarów od których należy rozpocząć cyfryzację. W ramach studiów uczestnicy będą mieli możliwość poznania technologii pomagających w transformacji cyfrowej, określenia procesów koniecznych do zmiany i optymalnego działania przedsiębiorstwa. Studia mają pomóc w zrozumieniu czym jest Przemysł 4.0 w nowoczesnym biznesie, jaki jest jego cel i jak go osiągnąć. Uczestnicy studiów podyplomowych zdobędą kompetencje do zdefiniowania zakresu zmiany oraz wdrożenia koniecznych technologii/systemów.

Absolwenci studiów podyplomowych są przygotowani do pracy w firmach czysto produkcyjnych jak i u dostawców technologii. Ponadto posiadają kompetencje pomagające w pracy jako audytor oraz jako Lider zmiany.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE w WST w Katowicach

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA TECHNICZNA W KATOWICACH – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia