Nowerekrutacja 2023Studia logistyczneStudia podyplomoweStudia Wrocław

MWSLiT zaprasza na studia kwalifikacyjne dla nauczycieli branży TSL

Dowiedz się więcej o hybrydowych kwalifikacyjnych studiach podyplomowych proponowanych przez MWSLiT, które przygotowują do prowadzenia zajęć dydaktycznych z zakresu TSL w szkołach ponadpodstawowych!

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu (MWSLiT) ma w swojej ofercie podyplomowe studia kwalifikacyjne dla nauczycieli branży TSL (Transport-Specycja-Logistyka).

Celem studiów kwalifikacyjnych jest przygotowanie nauczycieli do prowadzenia zajęć dydaktycznych z przedmiotów zawodowych na kierunkach związanych z szeroko rozumianą branżą TSL. Studia umożliwiają zdobycie kwalifikacji do prowadzenia zajęć w szkołach ponadpodstawowych, a dotyczą zawodów: technik logistyk, technik spedytor i magazynier (szkoła branżowa), a także dostarczają wiedzę, kompetencje i umiejętności do kształcenia młodzieży w technikum eksploatacji portów i terminali oraz technikum transportu drogowego.

Program studiów umożliwia przekwalifikowanie zawodowe nauczycieli, tak aby posiadali wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z obszaru logistyki, spedycji, transportu oraz obsługi portów i terminali, a także wiedzę i kompetencje w obszarze zasad organizowania i zarządzania tymi rodzajami działalności.

Studia trwają 3 semestry i realizowane są w formie hybrydowej podczas zjazdów sobotnio-niedzielnych.

Wśród wykładowców są dyrektorzy szkół, eksperci Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a także autorzy podręczników przeznaczonych dla branży TSL, które uzyskały akceptację Ministra Edukacji i Nauki i służą jako wsparcie procesu dydaktycznego. Wieloletnie doświadczenie MWSLiT w realizacji studiów dedykowanych nauczycielom gwarantuje ich najwyższą jakość!

Więcej informacji o tym kierunku na stronie MWSLiT

SPRAWDŹ te i inne STUDIA PODYPLOMOWE W MWSLiT

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia