Kierunki studiówKierunki studiów LublinStudia LublinStudia ścisłe

Nauczanie matematyki i informatyki w Lublinie

Nauczanie matematyki i informatyki to Twoja pasja? Myślisz o tym, by uczyć w szkole lub innych placówkach edukacyjnych? Poznaj kierunek!

Studia na kierunku nauczanie matematyki i informatyki proponuje lubelskim kandydatom Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Interesujesz się matematyką, widzisz siebie w roli pedagoga? Chcesz pokazać dzieciom i młodzieży, jak świetną, fascynującą i rozwijającą dziedziną jest matematyka oraz ściśle powiązana z nią informatyka? Na tym kierunku nie tylko zdobędziesz wiedzę przedmiotową z matematyki i informatyki oraz przygotowanie pedagogiczne niezbędne do pracy nauczyciela, ale poznasz też nowoczesne metody i technologie przydatne do pracy z uczniami. 

Jak wyglądają perspektywy zawodowe absolwentów? Kierunek ten przygotowuje przede wszystkim do pracy w szkole podstawowej na stanowisku nauczyciela matematyki i informatyki. Swoją wiedzę możesz wykorzystać też w tematycznych parkach naukowych czy prywatnych placówkach edukacyjnych. Możesz też poszerzać swoją wiedzę i kontynuować naukę na studiach II stopnia.

Kierunek nauczanie matematyki i informatyki w Lublinie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia ścisłe Lublin. Interesujesz się matematyką, fizyką a może astronomią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ścisłe w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia