NowePromocjerekrutacja 2023Rekrutacja WrocławStudia Wrocław

Obniż swoje czesne w WWSIS Horyzont nawet do ZERA!

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej “Horyzont” informuje o ciekawej promocji dla kandydatów oraz studentów WWSIS.

Trwa rekrutacja na studia 2023/2024 – przypomina Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej Horyzont.

UWAGA STUDENCI I KANDYDACI NA STUDENTÓW!

Masz doskonałą okazję obniżyć swoje czesne nawet do ZERA! Tak, dobrze słyszysz! Chcemy Cię zachęcić do skorzystania z naszej niesamowitej oferty, która pomoże Ci znacząco zmniejszyć koszty Twojej edukacji.

Co należy zrobić? To prostsze, niż myślisz! W trakcie składania dokumentów rekrutacyjnych wystarczy, że poleconą przez Ciebie osobę poprosisz o złożenie stosownego oświadczenia. A potem? Już jesteś na najlepszej drodze do obniżenia swojego czesnego przez całe dwa semestry!

Za każdą osobę, którą polecisz i która zostanie przyjęta, obniżymy Twoje czesne o aż 5%! To niezwykła szansa na oszczędność, której nie możesz przegapić. I co więcej, korzyści utrzymają się, dopóki polecona przez Ciebie osoba będzie studiować.

Wyobraź sobie, jakie osiągniesz oszczędności i jak znacząco ulży Ci to w budżecie studenckim. Możesz skupić się na swoim rozwoju, pasjach i poznawaniu nowych rzeczy, a nie martwić się nadmiernymi wydatkami.

Dlatego nie czekaj! Podziel się tą niesamowitą ofertą ze swoimi przyjaciółmi, rodzeństwem, kolegami ze szkoły! Razem możemy stworzyć prawdziwą rewolucję w sposobie opłacania nauki.

Złóż oświadczenie, zaproś innych i ciesz się ulgą finansową już od najbliższego semestru. Niech Twoje studia staną się jeszcze bardziej dostępne i przynoszące radość!
https://horyzont.eu/wroclaw/kandydaci/rekrutacja/

(Informacja prasowa WWSIS Horyzont)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WROCŁAWSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI STOSOWANEJ HORYZONT – REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia