Nowerekrutacja 2023Rekrutacja na studiaRekrutacja WrocławStudia informatyczneStudia Wrocław

Rekrutacja na kierunek Bioinformatyka w WWSIS Horyzont jeszcze trwa!

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej (WWSIS Horyzont) informuje, że wciąż jeszcze kandydaci na studia I stopnia mają szansę na rozpoczęcie nauki na kierunku Bioinformatyka. Rejestracja do 22 października!

WWSIS Horyzont – Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej Horyzont prowadzi jeszcze rekrutację na studia rozpoczynające się w roku akademickim 2023/2024. Są jeszcze wolne miejsca na studiach I stopnia na kierunku Bioinformatyka oraz na studiach II stopnia na kierunku Automatyka i Robotyka!

Do końca tego tygodnia (22.10) macie okazję zapisać się na Bioinformatykę I stopnia, a także Automatykę i Robotykę II stopnia. Nadal czekamy na zdolnych i ambitnych studentów, którzy chcieliby do nas dołączyć.

Dlaczego warto wybrać Automatykę i Robotykę? Automatyzacja procesów to przyszłość przemysłu! Studia na naszej uczelni pozwalają zdobyć praktyczną wiedzę w wielu obszarach. To Twoja szansa na bycie częścią rewolucji technologicznej!

A co z Bioinformatyką? Jeśli interesujesz się biologią, matematyką i informatyką, to ten kierunek jest dla Ciebie! Bioinformatyka łączy te dziedziny, pozwalając na analizę i zrozumienie skomplikowanych procesów biologicznych za pomocą narzędzi informatycznych.

WWSIS “Horyzont”

Nie czekaj! Dowiedz się więcej o kierunkach: https://horyzont.eu/wroclaw/kandydaci/kierunki/ oraz o zasadach rekrutacji: https://horyzont.eu/wroclaw/kandydaci/rekrutacja i zaprogramuj swoją przyszłość z WWSIS Horyzont!

Uczelnia przypomina również o trwającej promocji -15% dla absolwentów I stopnia Automatyki i Robotyki.

(Informacja prasowa WWSIS Horyzont)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WROCŁAWSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI STOSOWANEJ HORYZONT – REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia