rekrutacja 2024Rekrutacja KrakówRekrutacja na studiaStudia sportowe

Rekrutacja na studia 2024/2025 – Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Myślisz już o rozpoczęciu nauki w roku akademickim 2024/2025? Interesują Cię studia sportowe w Krakowie? Zapoznaj się z najnowszą ofertą, którą przygotowała Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie proponuje kandydatom studia sportowe, turystyczne oraz z zakresu nauk o zdrowiu i urodzie. Dowiedz się więcej o prowadzonych kierunkach studiów I stopnia (licencjackich) i jednolitych magisterskich. Możesz także sprawdzić zasady rekrutacji 2024/2025 i dodatkowe wymagania stawiane kandydatom. Zwróć uwagę na nowy kierunek – trener zdrowia i sprawności fizycznej.

Rekrutacja na studia w Krakowie 2024/2025 – kierunki studiów na AWF w Krakowie:

Studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie

Zasady rekrutacji określające warunki, tryb, formę studiów oraz zakres egzaminów wstępnych na studia na rok akademicki 2024/2025 przyjęte uchwałami Senatu Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie w dniu 22 czerwca 2023 roku Sprawdź zasady rekrutacji 2024/2025 na AWF w Krakowie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO w KRAKOWIE – REKRUTACJA NA STUDIA – SERWIS DLA KANDYDATÓW

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia sportowe Kraków. Interesujesz się dyscyplinami sportowymi, myślisz w przyszłości zostać trenerem lub menedżerem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia sportowe w Polsce.

Czytaj również

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij


Czytaj więcej: rekrutacja w Koszalinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia