Studia ekonomiczne w Lublinie

Zastanawiasz się, co można studiować w Lublinie? Poznaj możliwości studiowania kierunków ekonomicznych w stolicy województwa lubelskiego!

Za większą część oferty studiów ekonomicznych w Lublinie odpowiadają uczelnie państwowe: Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Politechnika Lubelska. Możliwość studiowania nauk z dziedziny szeroko pojętego biznesu w mniejszych grupach zajęciowych umożliwiają również niepubliczne Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji i Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji.

Oferta studiów ekonomicznych lublińskich uczelni jest zbalansowana: zdecydowanie dominują w niej standardowe kierunki EKONOMA i FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, zaś zainteresowani studiami bardziej wyspecjalizowanymi powinni zastanowić się nad ANALITYKĄ GOSPODARCZĄ, MATEMATYKĄ W FINANSACH oraz MARKETINGINEM I KOMUNIKACJĄ RYNKOWĄ.

Kierunki studiów ekonomicznych w Lublinie:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia ekonomiczne Lublin.

Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia