Studia prawnicze w Olsztynie

Osoby, które myślą o podjęciu studiów na kierunkach prawniczo–administracyjnym będą pozytywnie zaskoczone szeroką ofertą edukacyjną dostępną w Olsztynie. Sprawdź listę tych kierunków poniżej!

Choć zaledwie trzy uczelnie działające w Olsztynie prowadzą studia na kierunkach prawniczo–administracyjnych, to oferta edukacyjna jest zaskakująco bogata: do wyboru jest aż sześć różnych kierunków! Wszystko to jest zasługą aktywności Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego, prowadzącego wszystkie sześć. Również uczelnie niepubliczne, Gdańska Szkoła Wyższa Filia w Olsztynie i Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego, prowadzą po jednym kierunku.

Poza standardowymi kierunkami w tej dziedzinie, a więc PRAWEM, ADMINISTRACJĄ oraz BEZPIECZEŃSTWEM NARODOWYM, zainteresowani studiami w Olsztynie mogą również wybrać ADMINISTRACJĘ I CYFRYZACJĘ oraz KRYMINOLOGIĘ. Wybór ten pozwoli ukierunkować studia w obszary interesujące danego studenta i jest świetnym sposobem na wybicie się na tle innych kandydatów przy poszukiwaniu pracy po ukończeniu studiów.

Kierunki studiów prawniczych w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze w Olsztynie.

Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia