Kierunki studiów Olsztynrodzaje studiów OlsztynStudiaStudia OlsztynStudia rolnicze

Studia rolnicze w Olsztynie

Studia rolnicze w Olsztynie to oferta Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Daje ona dosyć szeroki wybór kierunków rolniczych. Takie kierunki jak m.in. ZOOTECHNIKA, LEŚNICTWO znaleźć można na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa UWM, Wydziale Nauk o Żywności UWM oraz Wydziale Bioinżynierii Zwierząt UWM. Dla zainteresowanych tym obszarem wiedzy ciekawe mogą być studia na kierunkach: ICHTIOLOGIA I AKWAKULTURA, TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIE CZŁOWIEKA.

Rolnictwo należy wciąż do głównych gałęzi polskiej gospodarki, bywa dochodowym biznesem, doświadcza ciągłego rozwoju w zakresie stosowanych technik upraw i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w zakresie sprzętu rolniczego. Posiadanie kompetencji w zakresie nauk rolniczych może stać się kartą przetargową w trakcie poszukiwania atrakcyjnego miejsca zatrudnienia. Poznaj olsztyńskie studia rolnicze!

W Olsztynie jest wiele propozycji, które zwrócić mogą uwagę kandydatów. Celuje w nich największa w regionie uczelnia, jaką jest Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Poznaj szczegóły oferty kierunków wybierając z listy poniżej. Dowiedz się więcej o specjalnościach oraz wymaganiach, jakie stawia się kandydatom.

Kierunki studiów rolniczych w Olsztynie 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia rolnicze Olsztyn. Interesujesz się nowoczesnym rolnictwem, zasadami hodowli zwierząt lub produkcją żywności i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia rolnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Olsztynie:

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia