Studia rolnicze w Poznaniu

Dla zainteresowanych tym obszarem wiedzy studia na wielu kierunkach z oferty Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Przykładowe kierunki: ROLNICTWO, JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI. Może zainteresuje was również kierunek TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIE CZŁOWIEKA. Wart sprawdzić również propozycje kierunków przyrodniczych w Poznaniu.

Rolnicze kierunki studiów w Poznaniu otwierają przed absolwentami perspektywy zawodowe związane z przemysłem spożywczym, technologią upraw i zbiorów, hodowlą zwierząt, dietetyką, towaroznawstwem, czy bezpieczeństwem i jakością produktów żywnościowych. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu przygotował dla kandydatów trzy ciekawe propozycje z tego zakresu. Dowiedz się więcej wybierając interesujący Cię kierunek z listy poniżej.

Kierunki studiów rolniczych w Poznaniu 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia rolnicze Poznań. Interesujesz się nowoczesnym rolnictwem, zasadami hodowli zwierząt lub produkcją żywności i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia rolnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia